Archiv rubriky: Dorost

Dorost porazil Františkovy Lázně 2:0.

V sobotu se představil dorost proti Františkovým Lázním. Díky brankám Koláře a Lipky zvítězil 2:0 a nachází se tak na druhém místě krajského přeboru dorostu. Mužstvo Nejdku odhlásilo soutěžit a tak čeká na naše hráče víkendová pauza. Ve Františkových Lázních se mužstvo Hvězdy představilo v této sestavě: Borkovič, Mencl, Řehoušek, Hrudník, Hladký, Lipka, Plíhal, Sládek, Znak, Bosák a Kolář. Na lavici náhradníku byli připraveni Voborník, Komárek, Kompit, Sýkora a Patočka.

Dorost v přípravě porazil Lomnici.

PLÍHAL SE PROSADIL PROTI LOMNICI HNED TŘI KRÁT!!!

Mužstvo dorostu posílilo v zimní přestávce několik hráčů, mezi kterými je i Lukáš Plíhal, který se v zápase s Lomnicí prosadil hned tři krát a připsal si tak první hattrick v chebském dresu. Lukáš Plíhal dříve působil také v Lubech a Baníku Sokolov. Další posilou, je Filip Kompit, který se vrací z Baníku Sokolov. Do tohoto zápasu však nezasáhl. Třetí a zároveň posledním hráčem, který by měl posílit mužstvo dorostu je Lukáš Sládeček, který přichází z týmu Jiskra Aš. Do zápasu také zasáhl Adam Patočka, který působí u mužstva starších žáků. V sobotním zápase však předvedl se staršími hráči povedený výkon.

Continue reading „Dorost v přípravě porazil Lomnici.“

Dorost podlehl Březové!

Olympia Březová – FK Hvězda Cheb 5:2 (1:1)

Hodnocení trenéra V.Jandy:
„Na promáčeném a těžkém terénu nás čekal velice houževnatý soupeř, nováček krajského přeboru mužstvo Březové. V utkání jsme se museli obejít bez Bosáka s Pánikem. Od prvních minut jsme sváděli s domácím mužstvem tvrdý boj, který moc fotbalové krásy nepřinesl. Continue reading „Dorost podlehl Březové!“

Další výhra dorostu.

FK Hvězda Cheb – TJ Baník Královské Poříčí 3:0 (2:0)

Kluci bojují a vyhrávají pro trenéra. V neděli to schytal dorost Královského Poříčí. V sobotním zápase muži zvítězili nad Poříčím 2:0, v neděli dorost přidal o branku více a zvítězil 3:0. Díky této výhře se dorostenci dostali do čela krajského přeboru. Dva zásahy si připsal Martin Voborník, který skóroval ve 24.minutě a ve 44.minutě. Třetí trefu si připsal Erik Miko v 80. minutě.

Dorost nezaváhal a získal tři body.

Hvězda Cheb – Toužim/Bečov 7:0 (3:0)

Branky:
Voborník 3x, Kolář 2x, Komárek, Pánik
Sestava:
Borkovič-Hrudník, Michal, Sládek, Řehoušek-Nožička (Komárek), Pánik, Bosák (Lipka), Znak (Hladký), Voborník, Kolář

Sobotního domácího zápasu se nemohl zúčastnit hlavní tréner Šmat, proto se na trenerské lavici dorostu představilo duo Janda a Aleksič. Dorost dokázal zápas zvládnout ve své režii a získal potřebné tři body.

Continue reading „Dorost nezaváhal a získal tři body.“