Archiv rubriky: Dorost

Dorost podlehl Březové!

Olympia Březová – FK Hvězda Cheb 5:2 (1:1)

Hodnocení trenéra V.Jandy:
„Na promáčeném a těžkém terénu nás čekal velice houževnatý soupeř, nováček krajského přeboru mužstvo Březové. V utkání jsme se museli obejít bez Bosáka s Pánikem. Od prvních minut jsme sváděli s domácím mužstvem tvrdý boj, který moc fotbalové krásy nepřinesl. Continue reading „Dorost podlehl Březové!“

Další výhra dorostu.

FK Hvězda Cheb – TJ Baník Královské Poříčí 3:0 (2:0)

Kluci bojují a vyhrávají pro trenéra. V neděli to schytal dorost Královského Poříčí. V sobotním zápase muži zvítězili nad Poříčím 2:0, v neděli dorost přidal o branku více a zvítězil 3:0. Díky této výhře se dorostenci dostali do čela krajského přeboru. Dva zásahy si připsal Martin Voborník, který skóroval ve 24.minutě a ve 44.minutě. Třetí trefu si připsal Erik Miko v 80. minutě.

Dorost nezaváhal a získal tři body.

Hvězda Cheb – Toužim/Bečov 7:0 (3:0)

Branky:
Voborník 3x, Kolář 2x, Komárek, Pánik
Sestava:
Borkovič-Hrudník, Michal, Sládek, Řehoušek-Nožička (Komárek), Pánik, Bosák (Lipka), Znak (Hladký), Voborník, Kolář

Sobotního domácího zápasu se nemohl zúčastnit hlavní tréner Šmat, proto se na trenerské lavici dorostu představilo duo Janda a Aleksič. Dorost dokázal zápas zvládnout ve své režii a získal potřebné tři body.

Continue reading „Dorost nezaváhal a získal tři body.“

Dorost poprvé prohrál v Karlových Varech!

FC SLAVIA KARLOVY VARY – FK HVĚZDA CHEB 5:1 (1:0)

BRANKY: 85 min. Lipka
SESTAVA: Borkovič, Hrudník, Hladký, Michal, Řehoušek, Znak, Pánik, Sládek, Nožička, Červeňák, Kolář
NÁHRADNÍCI: Voborník, Lipka, Mencl, Komárek
STŘÍDÁNÍ: 46 min. Lipka za Znaka, 58 min. Voborník za Koláře, Mencl za Hrudníka, 72 min. Komárek za Nožičku + změny v rozestavení

HODNOCENÍ:
Bohužel jednoznačné utkání. Vůbec jsme na soupeře nestačili a zaslouženě prohráli. 1. poločas jsme odehráli poměrně slušně, ve druhém poločase nás soupeř ještě více přehrával a svou převahu dokázal vyjádřit i gólově.

Continue reading „Dorost poprvé prohrál v Karlových Varech!“

Dorost v čele krajského přeboru !

Dvouletá práce trenéra S.Šmata začíná sklízet ovoce. Dorost zvládl dohrávku se Sedlecem. Dokázal zvítězit 4:0 a vyhoupl se tak do čela tabulky krajského přeboru. Ve čtvrtečním zápase se prosadil Červeňák, Kolář, Bosák a Lipka. Díky zisku tří bodů se naši dorostenci dostali před Ostrov, ktery má o tři body méně. V sobotu čeká naše dorostence další prověrka. Od 11:00 vyzvou tým Slavia Karlovy Vary, třetí celek krajského přeboru.