Archiv rubriky: Dorost

DOROST PORAZIL KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ 3:2.

FK Hvězda Cheb – TJ Baník Královské Poříčí 3:2 (3:0)

BRANKY: 5 min. Bosák, 10 min. Dvořák, 25 min. Dvořák
SESTAVA: Sládeček, Sládek, Plíhal, Hladký, Hrudník, Znak, Pánik, Bosák, Voborník, Hrotek, Dvořák
NÁHRADNÍCI: Lipka, Miko, Beneš, Sýkora
STŘÍDÁNÍ: 66 min. Lipka za Voborníka, Sýkora za Hladkého, 84 min. Miko za Znaka + změny v rozestavení

Hodnocení utkání: “Byl jsem maximálně spokojen s výkonem v 1. poločase. Měli jsme jednoznačně navrch, drželi jsme míč, velmi dobře jsme kombinovali, měli jsme dobrý pohyb, hráli jsme zodpovědně a sebevědomě. V 1. poločase soupeř prakticky neohrozil naši branku, měl asi jen 2 náznaky. Výkon se blížil ideálu. Bohužel nám tento vysoký standard vydržel jen poločas, ve druhém poločase jsme začali ztrácet míče, někteří hráči přestali zodpovědně plnit uložené pokyny, vytratili jsme se, nebyli jsme schopni udržet míč a tím jsme dostávali soupeře zpět do hry. Continue reading „DOROST PORAZIL KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ 3:2.“

HODNOCENÍ SOBOTNÍHO UTKÁNÍ DOROSTU.

“Tým dorostu začal nový ročník Krajského přeboru na půdě FK Viktoria Mariánské Lázně. A je potřeba přiznat, že to byl hodně těžký začátek. Soupeř opět potvrdil svou vysokou kvalitu, získané 3 body byly hodně těžce vydřené. Domácí nám byli zejména v 1. poločase vyrovnaným soupeřem. Nám se hra příliš nedařila, na některých hráčích bylo jasně patrné, že nemají přes léto odpovídajícím způsobem natrénováno, chyběla nám i vyhranost, protože máme dlouhodobě problém sehnat v přípravném období soupeře pro přípravná utkání. Dolů nás také srážely hrubé individuální chyby a spousta zbytečných ztrát míče. Na druhou stranu jsme dokázali vstřelit branky po pohledných, připravených akcích tak, jak to trénujeme. Ve druhém poločase se náš výkon zlepšil, už jsme nedělali tolik chyb, snažili jsme se držet míč, kombinovat. Neustálou herní aktivitou a mírnou převahou jsme nakonec dokázali vstřelit čtvrtou branku, která byla rozhodující. Za druhý poločas jsme soupeře nepustili do přímého ohrožení naší branky a sami jsme měli ještě asi 3 nebo 4 vyložené šance, které jsme neproměnili. Předpokládám, že herní nedostatky budeme postupně odstraňovat v rámci tréninkového procesu, budeme se výkonnostně zlepšovat, odstraníme zbytečné ztráty míče a individuální chyby a náš celkový výkon půjde nahoru.

Continue reading „HODNOCENÍ SOBOTNÍHO UTKÁNÍ DOROSTU.“

DOROST SI PORADIL S MUŽSTVEM SEDLECE A ZVÍTĚZIL 4:3

TJ KSNP Sedlec – FK Hvězda Cheb 3:4 (1:3).
Branky: Kolář, Bosák 2x, Lipka.

Sestava:
Komárek – Hrudník, Hladký, Znak, Sýkora – Sládek, Bosák, Kraclík (46. Patočka), Kolář – Lipka, Voborník.

„Do utkání jsme vstoupili dobře. Vypracovali jsme si dvě jasné příležitosti po rohových kopech. Lipka s Hladkým ale své pokusy hlavou nenasměřovali mezi tyče. Skóre otevřel až lobem přes brankáře po samostatném úniku aktivní Kolář. Domácí, kteří hráli chvílemi tvrdě na hranici fair play srovnali na 1:1, kdy se nám ani natřikrát nepodařilo odvrátit míč z vlastní šestnáctky. Pak vzal vývoj zápasu do svých rukou Bosák. Nejprve bombou ze třiceti metrů zvýšil na 1:2 a v poslední minutě proměnil penaltu po hraní rukou dokonce dvou bránících hráčů.

Continue reading „DOROST SI PORADIL S MUŽSTVEM SEDLECE A ZVÍTĚZIL 4:3“

PŘEDSTAVUJEME HVĚZDU: Rozhovor s kapitánem dorosteneckého týmu Karlem Bosákem.

V neděli jste zvládli zápas s Březovou a zvítězili brankou v poslední minutě utkání. Jak bys zhodnotil utkání?
První poločas jsme měli hru pod kontrolou, vypracovali jsme si velké množství příležitostí ke skórování, ale bohužel proměnili pouze dvě. V druhém poločase jsme chtěli soupeře úplně zlomit, ale to se nám nepovedlo. Soupeř začal být důraznější a během dvou minut vyrovnal. Utkání jsme nakonec ubojovali, rozhodli v poslední minutě a připsali si důležité tři body.

Před závěrečnou sezonou se nachází mužstvo dorostu na 6.místě krajského přeboru. Jsi spokojený s dosavadními výsledky ?
Spíše ne, protože jsme se na začátku jarní části sezony nacházeli na druhé příčce v tabulce. Na jaře jsme zbytečně prohráli některé zápasy, měli jsme problémy proměňovat jasné šance (jen já jich měl několik). V posledních dvou zápasech se nám začalo více dařit a doufám, že to bude pokračovat ve zbytku sezony a umístění v tabulce ještě vylepšíme. Continue reading „PŘEDSTAVUJEME HVĚZDU: Rozhovor s kapitánem dorosteneckého týmu Karlem Bosákem.“

DOROST PORAZIL BŘEZOVOU BRANKOU V ZÁVĚRU ZÁPASU.

FK Hvězda Cheb – Olympie Březová 3:2 (2:0).

Sestava:
Borkovič – Hrudník, Hladký, Plíhal, Komárek – Sládek, Znak, Bosák, Kompit – Lipka, Voborník.

Střídali: Kolář, Sýkora M.

Branky: Bosák, Znak, Kolář.

Hodnocení utkání slovy Jana Větrovce:
Začali jsme celkem vlažně, ale s přibývajícími minutami jsme získali nad průběhem zápasu trvalou kontrolu. Opět fungovala spolupráce na ose Bosák – krajní záložníci. Zejména Sládek se na pravé straně prosazoval a dělal obráncům Březové značné problémy. Po jeho přihrávkách se nejprve prosadil Bosák a za pár minut nechytatelnou bombou k tyči Znak (umělá tráva hoří pravděpodobně ještě teď). Hráli jsme velmi dobře a hostům až na malé výjimky nedovolili ohrozit naší branku. Když už se tak stalo, hasili šance výborně vzadu Plíhal s Borkovičem. Přesto jsem nebyl spokojen hlavně s přechodem do útoku a mnohými ztrátami míče.

Continue reading „DOROST PORAZIL BŘEZOVOU BRANKOU V ZÁVĚRU ZÁPASU.“

TAKÉ DOROST PŘIVEZL O VÍKENDU Z POŘÍČÍ TŘI BODY.

Baník Královské Poříčí – FK Hvězda Cheb 2:6 (0:2).

Branky: Sládek 3x, Kolář, Lipka, Bosák.

Sestava:
Borkovič – Hrudník, Plíhal, Hladký, Komárek – Sládek, Znak, Bosák, Kolář – Lipka, Voborník.

Střídal: Patočka

Před zápasem jsme na Královské Poříčí měli v tabulce náskok tří bodů a proto jsme chtěli vyhrát i pro získání většího sebevědomí do dalších kol. Kluci se od prvních minut do domácích zakousli a zejména v záložní řadě jsme měli navrch. Po několika nesmělých pokusech se uvolnil Sládek a poslal nás do vedení. Po faulu v pokutovém území znovu Sládek nadvakrát proměnil penaltu a vedli jsme 2:0. Dařila se nám především hra po křídlech, kde výborně hrající Kolář a Sládek po přihrávkách Bosáka dělali domácím velké problémy.
I po pauze jsme pokračovali velmi solidně. Další branky po téměř stejných akcích po křídlech nás dostali až na vedení 6:1. V závěru si domácí vytvořili mírný tlak, ale podařilo se jim pouze snížit.
Kluci předvedli kompaktní výkon a po celý zápas na hřišti herně i fyzicky domácí převyšovali. Věřím, že parádní výkon předvedou i v dalších utkáních.

Dorost porazil Františkovy Lázně 2:0.

V sobotu se představil dorost proti Františkovým Lázním. Díky brankám Koláře a Lipky zvítězil 2:0 a nachází se tak na druhém místě krajského přeboru dorostu. Mužstvo Nejdku odhlásilo soutěžit a tak čeká na naše hráče víkendová pauza. Ve Františkových Lázních se mužstvo Hvězdy představilo v této sestavě: Borkovič, Mencl, Řehoušek, Hrudník, Hladký, Lipka, Plíhal, Sládek, Znak, Bosák a Kolář. Na lavici náhradníku byli připraveni Voborník, Komárek, Kompit, Sýkora a Patočka.

Dorost v přípravě porazil Lomnici.

PLÍHAL SE PROSADIL PROTI LOMNICI HNED TŘI KRÁT!!!

Mužstvo dorostu posílilo v zimní přestávce několik hráčů, mezi kterými je i Lukáš Plíhal, který se v zápase s Lomnicí prosadil hned tři krát a připsal si tak první hattrick v chebském dresu. Lukáš Plíhal dříve působil také v Lubech a Baníku Sokolov. Další posilou, je Filip Kompit, který se vrací z Baníku Sokolov. Do tohoto zápasu však nezasáhl. Třetí a zároveň posledním hráčem, který by měl posílit mužstvo dorostu je Lukáš Sládeček, který přichází z týmu Jiskra Aš. Do zápasu také zasáhl Adam Patočka, který působí u mužstva starších žáků. V sobotním zápase však předvedl se staršími hráči povedený výkon.

Continue reading „Dorost v přípravě porazil Lomnici.“