Archiv rubriky: Dorost

DOROST SI PORADIL S MUŽSTVEM SEDLECE A ZVÍTĚZIL 4:3

TJ KSNP Sedlec – FK Hvězda Cheb 3:4 (1:3).
Branky: Kolář, Bosák 2x, Lipka.

Sestava:
Komárek – Hrudník, Hladký, Znak, Sýkora – Sládek, Bosák, Kraclík (46. Patočka), Kolář – Lipka, Voborník.

„Do utkání jsme vstoupili dobře. Vypracovali jsme si dvě jasné příležitosti po rohových kopech. Lipka s Hladkým ale své pokusy hlavou nenasměřovali mezi tyče. Skóre otevřel až lobem přes brankáře po samostatném úniku aktivní Kolář. Domácí, kteří hráli chvílemi tvrdě na hranici fair play srovnali na 1:1, kdy se nám ani natřikrát nepodařilo odvrátit míč z vlastní šestnáctky. Pak vzal vývoj zápasu do svých rukou Bosák. Nejprve bombou ze třiceti metrů zvýšil na 1:2 a v poslední minutě proměnil penaltu po hraní rukou dokonce dvou bránících hráčů.

Continue reading „DOROST SI PORADIL S MUŽSTVEM SEDLECE A ZVÍTĚZIL 4:3“

PŘEDSTAVUJEME HVĚZDU: Rozhovor s kapitánem dorosteneckého týmu Karlem Bosákem.

V neděli jste zvládli zápas s Březovou a zvítězili brankou v poslední minutě utkání. Jak bys zhodnotil utkání?
První poločas jsme měli hru pod kontrolou, vypracovali jsme si velké množství příležitostí ke skórování, ale bohužel proměnili pouze dvě. V druhém poločase jsme chtěli soupeře úplně zlomit, ale to se nám nepovedlo. Soupeř začal být důraznější a během dvou minut vyrovnal. Utkání jsme nakonec ubojovali, rozhodli v poslední minutě a připsali si důležité tři body.

Před závěrečnou sezonou se nachází mužstvo dorostu na 6.místě krajského přeboru. Jsi spokojený s dosavadními výsledky ?
Spíše ne, protože jsme se na začátku jarní části sezony nacházeli na druhé příčce v tabulce. Na jaře jsme zbytečně prohráli některé zápasy, měli jsme problémy proměňovat jasné šance (jen já jich měl několik). V posledních dvou zápasech se nám začalo více dařit a doufám, že to bude pokračovat ve zbytku sezony a umístění v tabulce ještě vylepšíme. Continue reading „PŘEDSTAVUJEME HVĚZDU: Rozhovor s kapitánem dorosteneckého týmu Karlem Bosákem.“

DOROST PORAZIL BŘEZOVOU BRANKOU V ZÁVĚRU ZÁPASU.

FK Hvězda Cheb – Olympie Březová 3:2 (2:0).

Sestava:
Borkovič – Hrudník, Hladký, Plíhal, Komárek – Sládek, Znak, Bosák, Kompit – Lipka, Voborník.

Střídali: Kolář, Sýkora M.

Branky: Bosák, Znak, Kolář.

Hodnocení utkání slovy Jana Větrovce:
Začali jsme celkem vlažně, ale s přibývajícími minutami jsme získali nad průběhem zápasu trvalou kontrolu. Opět fungovala spolupráce na ose Bosák – krajní záložníci. Zejména Sládek se na pravé straně prosazoval a dělal obráncům Březové značné problémy. Po jeho přihrávkách se nejprve prosadil Bosák a za pár minut nechytatelnou bombou k tyči Znak (umělá tráva hoří pravděpodobně ještě teď). Hráli jsme velmi dobře a hostům až na malé výjimky nedovolili ohrozit naší branku. Když už se tak stalo, hasili šance výborně vzadu Plíhal s Borkovičem. Přesto jsem nebyl spokojen hlavně s přechodem do útoku a mnohými ztrátami míče.

Continue reading „DOROST PORAZIL BŘEZOVOU BRANKOU V ZÁVĚRU ZÁPASU.“

TAKÉ DOROST PŘIVEZL O VÍKENDU Z POŘÍČÍ TŘI BODY.

Baník Královské Poříčí – FK Hvězda Cheb 2:6 (0:2).

Branky: Sládek 3x, Kolář, Lipka, Bosák.

Sestava:
Borkovič – Hrudník, Plíhal, Hladký, Komárek – Sládek, Znak, Bosák, Kolář – Lipka, Voborník.

Střídal: Patočka

Před zápasem jsme na Královské Poříčí měli v tabulce náskok tří bodů a proto jsme chtěli vyhrát i pro získání většího sebevědomí do dalších kol. Kluci se od prvních minut do domácích zakousli a zejména v záložní řadě jsme měli navrch. Po několika nesmělých pokusech se uvolnil Sládek a poslal nás do vedení. Po faulu v pokutovém území znovu Sládek nadvakrát proměnil penaltu a vedli jsme 2:0. Dařila se nám především hra po křídlech, kde výborně hrající Kolář a Sládek po přihrávkách Bosáka dělali domácím velké problémy.
I po pauze jsme pokračovali velmi solidně. Další branky po téměř stejných akcích po křídlech nás dostali až na vedení 6:1. V závěru si domácí vytvořili mírný tlak, ale podařilo se jim pouze snížit.
Kluci předvedli kompaktní výkon a po celý zápas na hřišti herně i fyzicky domácí převyšovali. Věřím, že parádní výkon předvedou i v dalších utkáních.

Dorost porazil Františkovy Lázně 2:0.

V sobotu se představil dorost proti Františkovým Lázním. Díky brankám Koláře a Lipky zvítězil 2:0 a nachází se tak na druhém místě krajského přeboru dorostu. Mužstvo Nejdku odhlásilo soutěžit a tak čeká na naše hráče víkendová pauza. Ve Františkových Lázních se mužstvo Hvězdy představilo v této sestavě: Borkovič, Mencl, Řehoušek, Hrudník, Hladký, Lipka, Plíhal, Sládek, Znak, Bosák a Kolář. Na lavici náhradníku byli připraveni Voborník, Komárek, Kompit, Sýkora a Patočka.

Dorost v přípravě porazil Lomnici.

PLÍHAL SE PROSADIL PROTI LOMNICI HNED TŘI KRÁT!!!

Mužstvo dorostu posílilo v zimní přestávce několik hráčů, mezi kterými je i Lukáš Plíhal, který se v zápase s Lomnicí prosadil hned tři krát a připsal si tak první hattrick v chebském dresu. Lukáš Plíhal dříve působil také v Lubech a Baníku Sokolov. Další posilou, je Filip Kompit, který se vrací z Baníku Sokolov. Do tohoto zápasu však nezasáhl. Třetí a zároveň posledním hráčem, který by měl posílit mužstvo dorostu je Lukáš Sládeček, který přichází z týmu Jiskra Aš. Do zápasu také zasáhl Adam Patočka, který působí u mužstva starších žáků. V sobotním zápase však předvedl se staršími hráči povedený výkon.

Continue reading „Dorost v přípravě porazil Lomnici.“

Dorost podlehl Březové!

Olympia Březová – FK Hvězda Cheb 5:2 (1:1)

Hodnocení trenéra V.Jandy:
„Na promáčeném a těžkém terénu nás čekal velice houževnatý soupeř, nováček krajského přeboru mužstvo Březové. V utkání jsme se museli obejít bez Bosáka s Pánikem. Od prvních minut jsme sváděli s domácím mužstvem tvrdý boj, který moc fotbalové krásy nepřinesl. Continue reading „Dorost podlehl Březové!“