Archiv rubriky: Starší žáci

HODNOCENÍ SEZÓNY STARŠÍCH ŽÁKŮ SLOVY TRENÉRA VÍTĚZSLAVA JANDY.

„V zimě jsem přebral mužstvo starších žáků společně s Pavlem Velemanem po trenérovi Radkovi Čížkovi. V zimní přípravě nás zároveň také opustilo osm hráčů. Jsem rád, že to kluky nakoplo a dokázali se semknout a bojovat na hřišti jeden za druhého. Vytvořili jsme výbornou partu, což se odráželo také na našich výsledcích. Hráči předváděli v sezóně střídavé výkony, trápilo nás také mnoho zranění. Celkově jsem však s herním projevem mužstva spokojený. Těší mě, že se do mužstva zapojili hráči z mladších žáků a nasbírali tak cenné zkušenosti. Klukům bych chtěl zároveň poděkovat za jejich přístup a popřát hráčům ročníku 2003 mnoho fotbalových úspěchů v dorostu. Pokud na sobě budou i nadále pracovat nebojím se o jejich fotbalový růst. V nové sezóně se těšíme na nové výzvy, doufám že bude kluky fotbal bavit jako doposud a budou se chtít stále jen zlepšovat a pracovat na sobě.“ – trenér Vítězslav Janda.

VYROVNANÁ UTKÁNÍ MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽÁKŮ ROZHODLA KONCOVKA .

„Naši hráči odehráli v sobotu dvě kvalitní utkání s dobrým soupeřem. Žakovská mužstva Ostrova a právě Mariánských Lázní patří k nejkvalitnějším v kraji. Oba sobotní zápasy měly tempo, nasazení a rozhodla koncovka a invidualní chyby jednotlivců. I přes porážky jsem s nasazením mužstev do zápasu spokojen.“ – trenér žákovských mužstev Vítězslav Janda.

MLADŠÍ ŽÁCI:
FK Hvězda Cheb – FC Viktoria Mariánské Lázně 1:2
Branka: Kopecký

STARŠÍ ŽÁCI:
FK Hvězda Cheb – FC Viktoria Mariánské Lázně 2:3
Branky: Sýkora 2x

Starší žáci porazili FC Cheb, mladší podlehli!

V sobotních dopoledních hodinách se odehrálo městské derby. Mladší a starší žáci vyzvali FC Cheb. Od 9:00 se představili mladší žáci a podlehli 0:3. I přesto však podali bojovný výkon. Chyběl pouze klid v koncovce. Starší žáci prohrávali 3:0, výsledek však dokázali zvrátit, ukázali bojovného ducha a v penaltovém rozstřelu stálo více štěstí na naší straně a tak zvítězili 4:3. Continue reading „Starší žáci porazili FC Cheb, mladší podlehli!“