DOROST PORAZIL BŘEZOVOU BRANKOU V ZÁVĚRU ZÁPASU.

FK Hvězda Cheb – Olympie Březová 3:2 (2:0).

Borkovič – Hrudník, Hladký, Plíhal, Komárek – Sládek, Znak, Bosák, Kompit – Lipka, Voborník.

Střídali: Kolář, Sýkora M.

Branky: Bosák, Znak, Kolář.

Hodnocení utkání slovy Jana Větrovce:
Začali jsme celkem vlažně, ale s přibývajícími minutami jsme získali nad průběhem zápasu trvalou kontrolu. Opět fungovala spolupráce na ose Bosák – krajní záložníci. Zejména Sládek se na pravé straně prosazoval a dělal obráncům Březové značné problémy. Po jeho přihrávkách se nejprve prosadil Bosák a za pár minut nechytatelnou bombou k tyči Znak (umělá tráva hoří pravděpodobně ještě teď). Hráli jsme velmi dobře a hostům až na malé výjimky nedovolili ohrozit naší branku. Když už se tak stalo, hasili šance výborně vzadu Plíhal s Borkovičem. Přesto jsem nebyl spokojen hlavně s přechodem do útoku a mnohými ztrátami míče.

O přestávce jsem chtěl, aby kluci drželi míč a nechali soupeře běhat a co nejvíce jim znechutit hru. Přišel ale totální kolaps. Naše rozehrávka už od brankáře ztratila přesnost, místo rychlé kombinace jsme se utápěli v kličkách a obranná řada se se dostala po trvalý tlak. Odolávali jsme až do 76. minuty. Poté hosté nejprve snížili a o tři minuty později srovnali na 2:2. Musím sportovně přiznat, že v tuto chvíli jsme hráli až druhé housle a hostující hráči poslední čtvrthodinu dominovali. Byli všude dřív a díky velkému důrazu nás dostali do velkých problémů. Fotbal však dokáže být někdy nespravedlivý a my tentokrát měli štěstí. Po pravé straně se uvolnil opět Sládek, našel ve vápně volného Koláře a ten silou vůle za pomoci všeho možného i nemožného v 92. minutě rozhodl o našem šťastném vítězství.
Závěrečný pokřik si v kabině nenechal ujít Erik Miko a svými hlasivkami navodil tu správnou vítěznou atmosféru.
Přeji klukům hodně štěstí do dalších zápasů a jsem rád, že jsem si s nimi mohl užít radost z fotbalu i pocit vítězství.
Zejména Kája Bosák a Honza Sládek se zdají být velkým příslibem pro budoucnost Hvězdy. Nechci ale zapomenout ani na ostatní kluky, kteří odvedli maximum a v posledních dvou kolech získali plný počet bodů.
Nechci si však nechat zásluhu pro sebe. Na hráčích je vidět výborná práce trenéra Standy Šmata. Kluci mají výborné návyky jak fotbalové, tak lidské a je radost s nimi pracovat.