DOROST SI PORADIL S MUŽSTVEM SEDLECE A ZVÍTĚZIL 4:3

TJ KSNP Sedlec – FK Hvězda Cheb 3:4 (1:3).
Branky: Kolář, Bosák 2x, Lipka.

Sestava:
Komárek – Hrudník, Hladký, Znak, Sýkora – Sládek, Bosák, Kraclík (46. Patočka), Kolář – Lipka, Voborník.

„Do utkání jsme vstoupili dobře. Vypracovali jsme si dvě jasné příležitosti po rohových kopech. Lipka s Hladkým ale své pokusy hlavou nenasměřovali mezi tyče. Skóre otevřel až lobem přes brankáře po samostatném úniku aktivní Kolář. Domácí, kteří hráli chvílemi tvrdě na hranici fair play srovnali na 1:1, kdy se nám ani natřikrát nepodařilo odvrátit míč z vlastní šestnáctky. Pak vzal vývoj zápasu do svých rukou Bosák. Nejprve bombou ze třiceti metrů zvýšil na 1:2 a v poslední minutě proměnil penaltu po hraní rukou dokonce dvou bránících hráčů.

Druhá půlka se nám herně příliš nevydařila. Po odstoupení Kraclíka jsme přeházeli některé posty. Na hrbolatém hřišti jsme špatně kombinovali. S docházejícími silami jsme dovolili domácím zápas zdramatizovat. Trochu jistoty nám přinesl gól Lipky na 2:4. I když Sedlec ještě sedm minut pred koncem snížil na konečných 3:4, vyhráli jsme zaslouženě. Vypracovali jsme si více šancí a i když terén nebyl ideální, snažili se kluci držet balón na zemi a uhrát si výsledek fotbalově.
Do utkání nastoupili opět tři starší žáci. Celý zápas odehrál Matěj Sýkora. Matěj Kraclík s Adamem Patočkou si připsali každý 45 minut. Souboj s mnohdy o 5 let staršími protihráči zvládli velmi dobře.“ – Jan Větrovec