Dorost podlehl Březové!

Olympia Březová – FK Hvězda Cheb 5:2 (1:1)

Hodnocení trenéra V.Jandy:
„Na promáčeném a těžkém terénu nás čekal velice houževnatý soupeř, nováček krajského přeboru mužstvo Březové. V utkání jsme se museli obejít bez Bosáka s Pánikem. Od prvních minut jsme sváděli s domácím mužstvem tvrdý boj, který moc fotbalové krásy nepřinesl. V 19.minutě napřahuje za vápmem Sládek, který otevírá skóre – 1:0. Ve 42.minutě přichází nenápadná střela z kraje šestnácky, která proklouzla Borkovičovi a je vyrovnáno – 1:1. Po rychlém brejku míří 60.minutě sám na brankáře Lipka, ten však nedokázal prostřelit domácího brankáře a jeho střela míří těsně vedle levé tyčky. „Nedáš, dostaneš“ toto fotbalové klišé platilo i pro dnešek. V 64.minutě si vybírá svou druhou slabší chvilku brankář Borkovič, který střelu ze 30 metrů pouští za své záda – 2:1. O tři minuty si přidáváme samy další hřebíček do své rakve. Po centrovaném baloně přichází nedůrazná hlavička Řehouška, který nasměroval balon přímo na nohu soupeře – 3:1. Smrtelná pětiminutovka je pro naše mužstvo nelítosná a v 69.minutě přichází čtvrtý gól. V zápase je vidět snaha kluků s výsledkem něco udělat. Dnes nám není přáno. V 85.minutě si naši hráči nedokážou uhlídat standartní situaci a domácí zvyšují na 5:1. V 87.minutě upravuje výsledek na konečných 5:2 Martin Lipka. Zápas se nám hrubě nepovedl, osobní chyby nás stály tři body. Je třeba hodit tento zápas za hlavu, poučit se z chyb a příští zápas s Ostrovem zvítězit.”

Sestava: Borkovič-Krejčí, Michal, Hladký, Řehoušek-Znak, Sládek, Nožička, Lipka-Voborník, Červeňák
Střídali: Miko, Komárek, Hrudník