Hodnocení sezóny mladších žáků slovy trenérů Zetka, Jandy a Eliáše.

„I přestože se nacházíme v polovině tabulky, jsme s průběhem sezóny spokojeni. V kategorii mladších žáků neklademe takový důraz na výsledky, ale spíše na herní projev mužstva, chování hráčů a rozvíjení technických dovedností jednotlivců. V těchto směrech se náš tým posunul vpřed, za což jsme velice rádi. V letním období se kluci scházeli v deseti hráčích na tréninky, dnes již chodí pravidelně 15-20 kluků. Vytvořili jsme tak konkurenci mezi hráči, kteří tak musí více bojovat a nic nemají zadarmo.

I nadále by jsme chtěli naše mužstvo zkvalitňovat. V podzimní části kluci odehráli 14 mistrovských utkání, v nich se 7 krát radovali z vítězství a 7 krát odešli poraženi. Výsledky jsme měli kolísavé, našly se však zápasy, ve kterých kluci předvedli týmové pojetí hry a jako nadstavbu předvedli kvalitní hru i jednotlivci. V zimním období čeká na kluky spousty halových turnajů, které bereme jako zpestření v zimní přestávce. Pokud budou kluci takto pokračovat, nebojíme se o jejich fotbalový růst a věříme že v nich vychováme nejen dobré fotbalisty, ale především slušné lidi, kteří budou zvládat základní pravidla slušnosti ve společnosti. Klukům a fanouškům FK Hvězda Cheb by jsme chtěli popřát hezké Vánoce a šťastný Nový rok“
Trenérský tým: Zetek, Janda a Eliáš